Przejdź do treści
top pozycjonowanie top

Umowa na pozycjonowanie strony www

Zdaje sobie sprawę z faktu że, słowo “umowa” u jednych wzbudzi niechęć u innych coś normalnego, nawet wymaganego przy tego typu usłudze. Nie można w tej branży udzielić komuś gwarancji na pozycjonowanie to niemożliwe. Po prostu nie da się wszystkiego przewidzieć, choćby zmiany algorytmu szukania Google. Ten algorytm bywa aktualizowany kilka razy roku albo bez zapowiedzi choćby za 1 tydz.
Moja umowa chroni i Ciebie i mnie. Dlaczego ma mnie chronić? Pozycjonowałem stronę hodowli psów, włożyłem w to jak zwykle całą wiedzę i wszystkie moje działania które są sprawdzone i czasochłonne. Po 2 miesiącach. pobytu zadanych fraz w Top 1-5 czyli, dwóch cyklach płatności właściciel strony oświadczył beztrosko że, nie będzie mi płacił bo sprzedał już wszystkie psy. To były czasy gdy pozycjonowałem strony bez umowy, a ten przypadek mnie do tego zniechęcił.

Posiadam wzór umowy na pozycjonowanie strony w pliku PDF

Możesz go zobaczyć po wymianie wiadomości e-mail. Wzór umowy wysyłam klientowi który jest zainteresowany pozycjonowaniem strony www. Na pozycjonowanie w opcji jednorazowej umowa nie jest wymagana. Jeśli w tej opcji klient jej jednak oczekuje naturalnie redaguje umowę pod tą opcję i wysyłam.

stopka pozycjonowanie stron

Tagi

rating
Brak głosów