Topowe strony www

projektowanie stron www 1 Pisząc „topowe” strony www mam na myśli nie grafikę i wygląd strony, a przewagę takiej strony nad innymi wynikającą z użycia pewnych sztywnych reguł podczas jej projektowana od pierwszej linijki kodu, które to reguły wspomagają późniejsze jej pozycjonowanie czyli szybciej da się taką stronę wprowadzić do Top 1-10 w wyszukiwarce Google.

projektowanie stron www 1 Pomyśl o swoim podejściu, jaka ma być Twoja strona internetowa?

Typowe podejście osoby chcącej mieć swoją stronę www co do wymagań to;

  1. Ładna strona
  2. Śliczna strona
  3. Wyjątkowa strona

..i gdy już taką mamy przychodzi refleksja jak inni mają ją znaleźć bym miał zapytania, bym miał ruch sieciowy, bym coś sprzedawał lub coś wykonał, bym zarobił dzięki mojej www? Wówczas dociera do nas refleksja że mam śliczną stronę www na którą nikt nie wchodzi. Kolejnym krokiem jest szukanie firmy czy freelancera który będzie pozycjonował moją stronę internetową. Gdy już znajdziemy agencję S.E.O czy freelancera dowiadujemy się, że wymagana jest optymalizacja strony www.

projektowanie stron www 1 Optymalizacja może być kosztowna

Tutaj postawmy kropkę i zadajmy sobie pytanie czy można było wykonać tą stronę schludnie i poprawnie, a co najważniejsze by po publikacji w sieci szybko wspinała się na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania? Oczywiście TAK! Ten serwis projektuje właśnie takie strony www.

projektowanie stron www 1 Wykonuje strony internetowe od 4 lat i wiem coś nie coś o hostingach, domenach i innych aspektach w których Ty możesz nie mieć pojęcia dlatego przed ruszeniem projektu „moja pierwsza strona www” zapraszam do kontaktu.

Niektóre ze stron ww które wykonałem dla klientów.

  • Projektowanie stron www 01