Jak pozycjonuje Top strona?

Wybierz przemyślane frazy do pozycjonowania

Etap ” WSTĘP „ po otrzymaniu wymaganych loginów i haseł do FTP i paneli admin stron jeden z nas przydzielony do nowego klienta zaczyna swoją pracę. Pierwszym etapem jest zrobienie optmalizacji strony.


Najlepszym dowodem na to że, strona nie jest właściwie zoptymalizowana jest sytuacja że, pomimo 12 miesięcznej obecności w sieci, a nadal jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania. Przykład: Www zoptymalizowana ale bez pozycjonowania powoli wspina się w Google by ostatecznie uplasować się w Top 20-30, mowa tu o okresie ok 12mc. Www bez optymalizacji nadal tkwi tam gdzie była poza Top 30 bez względu na jej staż w sieci. Często w sieci klienci oczekują pozycjonowania i będą płacić tylko za wyniki! Problem polega na tym że, nikt nie lubi pracować za darmo i my także.
Etap ” NIEŚMIAŁEJ WSPINACZKI „ to etap polegający na tym że, skoro coś robimy z zadanymi frazami i coś edytujemy w kodzie HTML to robimy to by strona www ruszyła z miejsca w górę z pozycji w jakiej była na początku. Dlatego ważne jest by pozycja początkowa była znana i ustalona przez klienta i był jej świadomy….i tu rodzi się problem bo to nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w pasek wyszukiwarki Google i kliknięciu ” ENTER ” , a następnie żmudnym szukaniu w ukazanych wynikach, strona po stronie swojej domeny. ( metoda 1).
Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w tzw button ” dodaj filtr /frazę ” mowa tu o panelu GWT obecnie Google Search Console lub poprzez wpisanie frazy w inne dostępne w sieci narzędzia do monitorowania fraz np. seostation.pl.
ETAP " FINAŁ " frazy zajęły pozycje Top 10-1 pierwsza strona wyszukiwań Google i naszym codziennym zadaniem jest by te pozycje utrzymać.


Pracujemy zdalnie. Po zajęciu wysokich, topowych pozycji Twojej strony www w wyszukiwarce prosimy o płatność.