Przejdź do treści
top pozycjonowanie top

Jak pozycjonuje Top Strona?

Etap ” WSTĘP „ po otrzymaniu wymaganych loginów i haseł do FTP i paneli admin stron zaczynam swoją pracę. Jeśli www nie jest zoptymalizowana co często ma miejsce muszę to zrobić gdyż nie ma takiej opcji że, strona bez optymalizacji SEO dobrze się pozycjonuje w Google.

Najlepszym dowodem na to że, strona nie jest właściwie zoptymalizowana jest sytuacja że, pomimo 12 miesięcznej obecności w sieci, a nadal jest bardzo daleko w wynikach wyszukiwania. Postaram się to przybliżyć dając przykład. Www zoptymalizowana ale bez pozycjonowania powoli wspina się w Google by ostatecznie uplasować się w Top 20-30, mowa tu o okresie ok 12mc. Www bez optymalizacji nadal tkwi tam gdzie była poza Top 30 bez względu na jej staż w sieci. Często w sieci klienci oczekują pozycjonowania i będą płacić tylko za wyniki! Problem polega na tym że, nikt nie lubi pracować za darmo i ja także. Klient uważa że, optymalizacja wchodzi w koszt pozycjonowania na które się zgodził ale ja nie mogę się na to zgodzić! Powód jest prosty, pozycjonowanie trwa 3-12 tyg do zadowalających czy widocznych wyników, ( optymalizacja 1-2 dni ) a mój klient nagle przestał odpisywać na maile, zerwał kontakt. Podsumowując, klient ma optymalizacje za darmo czyli zoptymalizowałem jego www za free.

Etap ” NIEŚMIAŁEJ WSPINACZKI „ to etap polegający na tym że, skoro coś robię z zadanymi frazami i coś dłubie w kodzie HTML to robię to by strona www ruszyła z miejsca w górę z pozycji w jakiej ją zastałem na początku. Dlatego ważne jest by pozycja początkowa była znana i ustalona przez klienta i był jej świadomy….i tu rodzi się problem bo to nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w pasek wyszukiwarki Google i kliknięciu ” ENTER ” , a następnie żmudnym wgapianiu się w wyświetlone wyniki strona po stronie by wreszcie ujrzeć ten upragniony adres URL ( metoda 1).

Ustaloną pozycje pod zadaną frazę klient może sam sprawdzić przed swoim monitorem komputera poprzez wpisanie frazy w tzw button ” dodaj filtr /frazę ” mowa tu o panelu GWT obecnie Search Console lub poprzez wpisanie frazy w inne dostępne w sieci narzędzia do monitorowania fraz np. seostation.pl.

ETAP " FINAŁ " frazy zajęły pozycje Top 10-1 pierwsza strona wyszukiwań Google i moim codziennym zadaniem jest by te pozycje utrzymać.

stopka pozycjonowanie stron

Tagi

rating
Brak głosów